DIDGERIDOO V JESKYNI 2017 - mezinárodní benefiční festival

Program festivalu DIDGERIDOO V JESKYNI · mezinárodní benefiční festivalO projektu festivalu v jeskyníchPartneři festivaluKontakty

6. ročník celodenního benefičního festivalu Didgeridoo v jeskyni se bude konat v sobotu 11. června 2016. Začátek v 9.00 v kostele Jména Panny Marie ve Křtinách (vstup volný pro kohokoliv, není nutná vstupenka, dobrovolný příspěvek farnosti), poté přesun směr Jeskyně Výpustek, cca 20 min. pěšky. Vše bude označené na trase kostel - jeskyně. Od 11.00 do 21.00 se bude program odehrávat v jeskynním areálu a prostorně i akusticky významném Jindřichově sále Jeskyně Výpustek u Křtin v Moravské krasu (jeskyně s největší kapacitou v ČR). Večerní program se odehraje v kempu ve Křtinách. Bližší informace, kontakt, cesta apod. zde: www.jeskynecr.cz/cz/jeskyne/jeskyne-vypustek/. Festival pokračuje opět za laskavé podpory Správy jeskyní ČR, Správy jeskyní Moravského krasu a Správy Jeskyně Výpustek. Hlavním organizátorem je tým občanského sdružení JESKYNNÍ TEP o.s. 

                

Čím je festival již benefiční? Částka, která zůstane po zaplacení organizačních nákladů bude věnována podpoře komplexní rané péče - dětem s vývojovým postižením v prostředí kojeneckého ústavu. Konkrétně na podporu muzikoterapeutického projektu v 
DĚTSKÉM CENTRU OSTRŮVEK (www.dc-ostruvek.cz) v Olomouci (dřívější olomoucký kojecký ústav SZPD). Spolu s dalšími partnery celoročně podporujeme 8 dětí (1-3 roky), kterým se každý týden (mimo červenec a srpen) věnují 2 zkušené muzikoterapeutky pod odbornou supervizí. 


 

www.dc-ostruvek.cz

!!! FINÁLNÍ PROGRAM FESTIVALU
 - SOBOTA 11.6.2016 - Kostel Jména Panny Marie, Jeskyně Výpustek a areál před jeskyní, škola ve Křtinách. 


Program letošního ročníku byl vytvořen s ohledem na partnerský festival - Festival Zdraví (
www.festival-zdravi.cz

), který probíhá od pátku 10.6. do neděle 12.6.2015. Návštěvníci tak mohou navštívit hlavní účinkující obou festivalů v Jeskyni Výpustek, v Kostele Jména Panny Marie, ve škole a v kempu ve Křtinách. Každý návštěvník se vstupenkou - identifikační páskou z jednoho festivalu má 50% slevu na druhý festival. V centru Křtin u kostela bude Info stánek, kde se můžete informovat – program, mapa, vstupné, spoje apod.  

čas

místo

účinkující                                         

09.00-10.00

Kostel Jména Panny Marie ve Křtinách             

IRENA A VOJTĚCH HAVLOVI + ONDŘEJ SMEYKAL (ČR, Praha)
Sobotní ráno se odehraje v duchu souznění tří českých mistrů – poprvé na festivalu zazní barokní varhany, violoncello, viola da gamba, zpěv s citlivým doprovodem didgeridoo. Vstup pro každého i bez festivalové vstupenky (dobrovolný příspěvek farnosti). 
www.havlovi.wz.cz
www.smeykal.com                                   

10.30-12.30 Škola ve Křtinách (5 min. od kostela - viz šipky) ALDAMAN - Domorodá Austrálie - slovem, hudbou, obrazem (ČR, Hradec-Králové)
Autentické sdílení zážítků s tříměsíční australské expedice, kde český hráč na didgeridoo a cestovatel Aldaman, studoval tradiční kulturu Australců. Videa, fotky, živé hudební ukázky, povídání.
www.aldaman.cz

11.00-12.00 

Jeskyně Výpustek - Jindřichův sál

ZA HRANICEMI TICHA (ČR, Ostrava)
Jeskynní úvod bude patřit vnitřnímu ztišení a poděkování jeskyni. Poté se vydáme za hranice ticha s alikvotním a spontánním zpěvem za doprovodu rozmanitých etnických nástrojů. V závěru se můžete těšit na zvukovou masáž těla i duše se Zuzanou Váchovou.  
http://www.bandzone.cz/zahranicemiticha

12.00-12.30

Areál před jeskyní - ozvučené pódium

HONZA VLACH (ČR, Osek)
Vibrační bdění - Didgeridoo Crossover. Sólové podání dynamické hry na didgeridoo. Profesionální výrobce a známý hráč na didgeridoo, který je spojen s příběhem festivalu od jeho počátků.
www.didgeridoo-art.cz

 

12.30-13.10

Jeskyně Výpustek - Jindřichův sál

ROMAN RAVIN & SWAYAMBHU (ČR, Brno)
Kapela vychází z dlouholetého zájmu o alikvótní, šamanskou a meditační hudbu a působení zvuku na vědomí. Dnes hraje něco jako spirit-etno ovlivněné šamanskými technikami z celého světa.
http://www.krasovhledy.cz/hudebni_projekty.html

13.10-13.50

Jeskyně Výpustek - Jindřichův sál

DIDGEROID (ČR, Františkovy Lázně)
Didgeroid Vám nabizí pozitivní příval energie. Akustická hra bude improvizovaná a umocněná energií v jeskyni. Zazní didgeridoo, djembe a chřestidla.

13.50-14.40

Areál před jeskyní - ozvučené pódium

LETROUROU (ČR, Žďár nad Sázavou)
Mladá kapela uchvácená starou hudbou, která vás strhne blues-rokenrolovou tvorbou se vším všudy. Jejich poctivý repertoár je inspirovaný hudebními ikonami minulého století jako The Doors, Muddy Waters, či Rolling Stones. Chemii vznikající na koncertech pocítíte až v morku kosti a budete se cítit součástí onoho kolosu zvaného ROKENROL!
https://www.facebook.com/Letrourou

14.40-15.20

Jeskyně Výpustek - Jindřichův sál

MIRKA KABOURKOVÁ (ČR, České Budějovice)
Mirka je jediná didgeridoo hráčka letošního festivalu a patří jí velký obdiv a podpora. Je pro ni potěšením Vám zahrát a zároveň podpořit své kolegy z Československé didgeridoo scény.

15.20-16.00

Jeskyně Výpustek - Jindřichův sál

 

PAVEL A TOBIÁŠ VALOVI (ČR, Hutisko-Solanec)
A tematicky navazuje jediný rodinný didgeridoo duet - otec a syn. "Naše vystoupení je čistě pocitová záležitost bez předem daného scénaře. Naladění se na spoluhráče a posluchače." Toliko o sobě tvrdí mistři Valovi a máme se na co těšit. 

 

16.00-16.30

Areál před jeskyní - před ozvučeným pódiem

JAN HLAVSA (ČR,Olomouc)
Profesionální žonglérská show pro malé i velké aneb elegantní i bláznivá podívaná.Setkáte se se spoustou humoru, ukázkami mnoha žonglérských disciplín, nebezpečným žonglováním s noži i pochodněmi a balancováním předmětů šokujících velikostí na performerově obličeji. Vystoupení je interaktivní a diváci jsou zapojováni dle situace.

www.cirkuslevitare.cz

 

16.30-17.10

 

 

Jeskyně Výpustek - Jindřichův sál

 

ONDŘEJ GLOGAR (ČR, Praha)
Spoluzakladatel Československé didgeridoo scény  a nadšený hráč na didgeridoo. „Osobně festivalu nabízím netradiční taneční agresivní formu mé didgeridoo hry. Didgeridoo je pro mě dechový sport a energetická forma trans music (hromy a blesky). Je pro mě velká čest zahrát v jeskyni a roztancovat poslouchající na mojí vlně.“ Ondřej si připravil velmi zajímavé překvapení, které bude festivalovou novinkou a potěšením pro fajnšmekry :)    

 

https://soundcloud.com/ondrej-glogar/

 

 

17.10-17.50

 

 

Jeskyně Výpustek - Jindřichův sál

 

 

BUSKING CARAVAN (ČR, Ostrava)
Lukáš Rafaj a Jakub Vank letos přináší příběh, jehož spolutvůrci budou všichni zúčastnění. Těšit se můžete na improvizaci a plynutí vznikající na základě jeskynního místa, času a energie. Zazní Jakubova kytara a Lukášovo didgeridoo a další hudební nástroje.

 

17.50-18.30

Areál před jeskyní - ozvučené pódium

RADEK ZÍTKA (ČR, Zábludov u Letovic)
Intuitivní bubnování - rytmické hry a řízený bubnovací kruh pro začátečníky i pokročilé. K dispozici bude před jeskyní cca 30 bubnů - djembe, africké basové bubny, šamanské rámové, perkuse. Tradiční festivalová katarze i hudební zábava. 
www.intuitivnibubnovani.cz

 

18.30-19.15

Jeskyně Výpustek - Jindřichův sál

ALDAMAN (ČR, Hradec-Králové)
Spoluzakladatel Československé didgeridoo scény, didgeridoo hráč a cestovatel. Od roku 1999 hraje na etnické hudební nástroje a cestuje po celém světě za poznáním tradičních kultur s nimi spjatých. Pilíře jeho tvorby tvoří přírodní domorodé nástroje: yidaki, mago, bilma, šamanský buben, tibetské mísy, alikvótní zpěv.
http://bandzone.cz/aldaman

19.15-20.00

Areál před jeskyní - ozvučené pódium

RAMIVANA (Anglie, Slovensko)
Tematicky zaměřené hudební vystoupení citlivého hudebníka a léčitele Rami Shaafi (původem z Anglie), který Vám představí alikvotní zpěv, Khoomei mongolské hrdelné spevy a spolu se svojí ženou Ivanou (Slovensko) i didgeridoo, indiánské flétny, symfonické gongy a další harmonické hudební nástroje z celého světa.

www.ramivana.com

 

 

 

20.00-21.00

 

 

Jeskyně Výpustek - Jindřichův sál

 

SEÑOR MARKÜSEN (Německo - Berlín)
Profesionální didgeridoo hráč představí v jeskyni svůj one-man-band show, kde kombinuje didgeridoo a různé perkusivní nástroje. Markos zahraje v jeskyni čistě akusticky !!! Tento kreativní umělec hrál na významných světových festivalech, kde si zahrál také s Ondřejem Smeykalem. Věříme, že se máme na co těšit :) 
https://www.facebook.com/senormarkusen

21.00-21.15 Areál před jeskyní - před ozvučeným pódiem FIRE SHOW s HONZOU HLAVSOU (ČR, Olomouc)
Profesionální ohňová show v originálním provedení s netradiční hudbou, která vzbuzuje v divácích pohodu a uvolněnost.  Manipulace s hořícími balóny, kužely, tyčemi, řetězy i lehkou pyrotechniku. Vše za zachování naprosté bezpečnosti jak diváků a majetku :)
www.cirkuslevitare.cz

21.45-23.45

Kemp a koupaliště Křtiny

TRANCE DANCE s RISHIM VLOTE a DRUMMIDOO (Německo, ČR) 
Poprvé představujeme TRANCE DANCE u ohně pod širým nebem s vynikajím německo-italským hudebníkem RISHI VLOTE a uskupením DRUMMIDOO, které roztančilo účastníky na závěr minulého ročníku (Honza Doležal a Zdeněk Vilímek + speciální hosté LetRouRou). Sobotní den tak bude uzavřen v ohnivém rytmu bubnů a didgeridoo v tanečním spojení festivalových účastníků a tepu Křtinské Matky Země.
https://www.facebook.com/rishi.vlote

23.45-00.15

Kemp a koupaliště Křtiny

PŮLNOČNÍ FIREWALKING
s živou hudbou a firewalkerem Martinem Konečným, který již provázel festivalové návštěvníky přes oheň. Podmínkou přechodu přes oheň je hodinová příprava s lektorem. Martin je zkušený psycholog, terapeut, certifikovaný firewalker (Britská asociace F.I.R.E.), takže budete v profesionálním bezpečí. Vstup: 100 Kč na místě (platba přímo lektorovi). Sraz u ohně ve 23 hod. Není třeba se předem hlásit, stačí na místě. 
http://www.prechodohne.cz/

00.15-02.00

Kemp a koupaliště Křtiny

AFTER PÁRTY
Libovolná zábava v kempu, živá a reprodukovaná hudba, jam s festivalovými muzikanty a návštěvníky, sdílení, loučení…


DOPROVODNÝ PROGRAM
během celého festivalu:


Ateliér Létající šnek a tradiční projekt CAVE ART v jurtě - tvořivé dílny pro každého – modelování, výroba netradičních hudebních nástrojů, malování na obličej, kreslení, sdílení, výtvarné hrátky všeho druhu. 
Facebook

Cirkusové hrátky s Honzou Hlavsou
- 40 minut na vlně zábavy pro děti v rámci doprovodného programu.
www.cirkuslevitare.cz 

Intu k nitru se Zuzanou Váchovou - hodina hry intuitivní pedagogiky rozvíjející pozornost přítomnosti, vbnímání, spontánnost, cítění tělem, radost z pohybu a mnoho dalšího :) Určeno dětem i dospělým. 

Dřevotvor
 - dřevosochařský ateliér, zabývající se výrobou především dřevěných plastik a figur, tvořící podle vlastních i dodanýh předloh a návrhů. Ukázka tvorby na místě – v jeskyni i před jeskyní. 
www.drevotvor.cz 

 

 

Dětský koutek v jurtě – hry pro děti, hlídání dětí, přebalovací pult, klidová zóna, rodičovské sdílení a pohoda.  

Dále:
Jóga smíchu
Stánky řemeslných a chráněných dílen 
Čajovna v jurtě
Tradiční moravská, vegetariánská i veganská jídla
Eko aktivity
Zdravotní cvičení

Srdečně se na Vás těšíme :)

 

 

Tým Jeskynní tep o.s. a Správy Jeskyně Výpustek

 

 


DŮLEŽITÉ INFORMACE PŘED FESTIVALEMPoklidné vánoce v kruhu blízkých, zdraví a sílu do nového k-roku 2013 | Rekapitulace letošního 2.ročníku DIDGERIDOO V JESKYNI 2012 |

6. ročník celodenního benefičního festivalu Didgeridoo v jeskyni se bude konat v sobotu 11. června 2016. Začátek v 9.00 v kostele Jména Panny Marie ve Křtinách (vstup volný pro kohokoliv, není nutná vstupenka, dobrovolný příspěvek farnosti), poté přesun směr Jeskyně Výpustek, cca 20 min. pěšky. Vše bude označené na trase kostel - jeskyně. Od 11.00 do 21.00 se bude program odehrávat v jeskynním areálu a prostorně i akusticky významném Jindřichově sále Jeskyně Výpustek u Křtin v Moravské krasu (jeskyně s největší kapacitou v ČR). Večerní program se odehraje v kempu ve Křtinách. Bližší informace, kontakt, cesta apod. zde: www.jeskynecr.cz/cz/jeskyne/jeskyne-vypustek/. Festival pokračuje opět za laskavé podpory Správy jeskyní ČR, Správy jeskyní Moravského krasu a Správy Jeskyně Výpustek. Hlavním organizátorem je tým občanského sdružení JESKYNNÍ TEP o.s. 

                

Čím je festival již benefiční? Částka, která zůstane po zaplacení organizačních nákladů bude věnována podpoře komplexní rané péče - dětem s vývojovým postižením v prostředí kojeneckého ústavu. Konkrétně na podporu muzikoterapeutického projektu v 
DĚTSKÉM CENTRU OSTRŮVEK (www.dc-ostruvek.cz) v Olomouci (dřívější olomoucký kojecký ústav SZPD). Spolu s dalšími partnery celoročně podporujeme 8 dětí (1-3 roky), kterým se každý týden (mimo červenec a srpen) věnují 2 zkušené muzikoterapeutky pod odbornou supervizí. 


 

www.dc-ostruvek.cz

!!! FINÁLNÍ PROGRAM FESTIVALU
 - SOBOTA 11.6.2016 - Kostel Jména Panny Marie, Jeskyně Výpustek a areál před jeskyní, škola ve Křtinách. 


Program letošního ročníku byl vytvořen s ohledem na partnerský festival - Festival Zdraví (
www.festival-zdravi.cz

), který probíhá od pátku 10.6. do neděle 12.6.2015. Návštěvníci tak mohou navštívit hlavní účinkující obou festivalů v Jeskyni Výpustek, v Kostele Jména Panny Marie, ve škole a v kempu ve Křtinách. Každý návštěvník se vstupenkou - identifikační páskou z jednoho festivalu má 50% slevu na druhý festival. V centru Křtin u kostela bude Info stánek, kde se můžete informovat – program, mapa, vstupné, spoje apod.  

čas

místo

účinkující                                         

09.00-10.00

Kostel Jména Panny Marie ve Křtinách             

IRENA A VOJTĚCH HAVLOVI + ONDŘEJ SMEYKAL (ČR, Praha)
Sobotní ráno se odehraje v duchu souznění tří českých mistrů – poprvé na festivalu zazní barokní varhany, violoncello, viola da gamba, zpěv s citlivým doprovodem didgeridoo. Vstup pro každého i bez festivalové vstupenky (dobrovolný příspěvek farnosti). 
www.havlovi.wz.cz
www.smeykal.com                                   

10.30-12.30 Škola ve Křtinách (5 min. od kostela - viz šipky) ALDAMAN - Domorodá Austrálie - slovem, hudbou, obrazem (ČR, Hradec-Králové)
Autentické sdílení zážítků s tříměsíční australské expedice, kde český hráč na didgeridoo a cestovatel Aldaman, studoval tradiční kulturu Australců. Videa, fotky, živé hudební ukázky, povídání.
www.aldaman.cz

11.00-12.00 

Jeskyně Výpustek - Jindřichův sál

ZA HRANICEMI TICHA (ČR, Ostrava)
Jeskynní úvod bude patřit vnitřnímu ztišení a poděkování jeskyni. Poté se vydáme za hranice ticha s alikvotním a spontánním zpěvem za doprovodu rozmanitých etnických nástrojů. V závěru se můžete těšit na zvukovou masáž těla i duše se Zuzanou Váchovou.  
http://www.bandzone.cz/zahranicemiticha

12.00-12.30

Areál před jeskyní - ozvučené pódium

HONZA VLACH (ČR, Osek)
Vibrační bdění - Didgeridoo Crossover. Sólové podání dynamické hry na didgeridoo. Profesionální výrobce a známý hráč na didgeridoo, který je spojen s příběhem festivalu od jeho počátků.
www.didgeridoo-art.cz

 

12.30-13.10

Jeskyně Výpustek - Jindřichův sál

ROMAN RAVIN & SWAYAMBHU (ČR, Brno)
Kapela vychází z dlouholetého zájmu o alikvótní, šamanskou a meditační hudbu a působení zvuku na vědomí. Dnes hraje něco jako spirit-etno ovlivněné šamanskými technikami z celého světa.
http://www.krasovhledy.cz/hudebni_projekty.html

13.10-13.50

Jeskyně Výpustek - Jindřichův sál

DIDGEROID (ČR, Františkovy Lázně)
Didgeroid Vám nabizí pozitivní příval energie. Akustická hra bude improvizovaná a umocněná energií v jeskyni. Zazní didgeridoo, djembe a chřestidla.

13.50-14.40

Areál před jeskyní - ozvučené pódium

LETROUROU (ČR, Žďár nad Sázavou)
Mladá kapela uchvácená starou hudbou, která vás strhne blues-rokenrolovou tvorbou se vším všudy. Jejich poctivý repertoár je inspirovaný hudebními ikonami minulého století jako The Doors, Muddy Waters, či Rolling Stones. Chemii vznikající na koncertech pocítíte až v morku kosti a budete se cítit součástí onoho kolosu zvaného ROKENROL!
https://www.facebook.com/Letrourou

14.40-15.20

Jeskyně Výpustek - Jindřichův sál

MIRKA KABOURKOVÁ (ČR, České Budějovice)
Mirka je jediná didgeridoo hráčka letošního festivalu a patří jí velký obdiv a podpora. Je pro ni potěšením Vám zahrát a zároveň podpořit své kolegy z Československé didgeridoo scény.

15.20-16.00

Jeskyně Výpustek - Jindřichův sál

 

PAVEL A TOBIÁŠ VALOVI (ČR, Hutisko-Solanec)
A tematicky navazuje jediný rodinný didgeridoo duet - otec a syn. "Naše vystoupení je čistě pocitová záležitost bez předem daného scénaře. Naladění se na spoluhráče a posluchače." Toliko o sobě tvrdí mistři Valovi a máme se na co těšit. 

 

16.00-16.30

Areál před jeskyní - před ozvučeným pódiem

JAN HLAVSA (ČR,Olomouc)
Profesionální žonglérská show pro malé i velké aneb elegantní i bláznivá podívaná.Setkáte se se spoustou humoru, ukázkami mnoha žonglérských disciplín, nebezpečným žonglováním s noži i pochodněmi a balancováním předmětů šokujících velikostí na performerově obličeji. Vystoupení je interaktivní a diváci jsou zapojováni dle situace.

www.cirkuslevitare.cz

 

16.30-17.10

 

 

Jeskyně Výpustek - Jindřichův sál

 

ONDŘEJ GLOGAR (ČR, Praha)
Spoluzakladatel Československé didgeridoo scény  a nadšený hráč na didgeridoo. „Osobně festivalu nabízím netradiční taneční agresivní formu mé didgeridoo hry. Didgeridoo je pro mě dechový sport a energetická forma trans music (hromy a blesky). Je pro mě velká čest zahrát v jeskyni a roztancovat poslouchající na mojí vlně.“ Ondřej si připravil velmi zajímavé překvapení, které bude festivalovou novinkou a potěšením pro fajnšmekry :)    

 

https://soundcloud.com/ondrej-glogar/

 

 

17.10-17.50

 

 

Jeskyně Výpustek - Jindřichův sál

 

 

BUSKING CARAVAN (ČR, Ostrava)
Lukáš Rafaj a Jakub Vank letos přináší příběh, jehož spolutvůrci budou všichni zúčastnění. Těšit se můžete na improvizaci a plynutí vznikající na základě jeskynního místa, času a energie. Zazní Jakubova kytara a Lukášovo didgeridoo a další hudební nástroje.

 

17.50-18.30

Areál před jeskyní - ozvučené pódium

RADEK ZÍTKA (ČR, Zábludov u Letovic)
Intuitivní bubnování - rytmické hry a řízený bubnovací kruh pro začátečníky i pokročilé. K dispozici bude před jeskyní cca 30 bubnů - djembe, africké basové bubny, šamanské rámové, perkuse. Tradiční festivalová katarze i hudební zábava. 
www.intuitivnibubnovani.cz

 

18.30-19.15

Jeskyně Výpustek - Jindřichův sál

ALDAMAN (ČR, Hradec-Králové)
Spoluzakladatel Československé didgeridoo scény, didgeridoo hráč a cestovatel. Od roku 1999 hraje na etnické hudební nástroje a cestuje po celém světě za poznáním tradičních kultur s nimi spjatých. Pilíře jeho tvorby tvoří přírodní domorodé nástroje: yidaki, mago, bilma, šamanský buben, tibetské mísy, alikvótní zpěv.
http://bandzone.cz/aldaman

19.15-20.00

Areál před jeskyní - ozvučené pódium

RAMIVANA (Anglie, Slovensko)
Tematicky zaměřené hudební vystoupení citlivého hudebníka a léčitele Rami Shaafi (původem z Anglie), který Vám představí alikvotní zpěv, Khoomei mongolské hrdelné spevy a spolu se svojí ženou Ivanou (Slovensko) i didgeridoo, indiánské flétny, symfonické gongy a další harmonické hudební nástroje z celého světa.

www.ramivana.com

 

 

 

20.00-21.00

 

 

Jeskyně Výpustek - Jindřichův sál

 

SEÑOR MARKÜSEN (Německo - Berlín)
Profesionální didgeridoo hráč představí v jeskyni svůj one-man-band show, kde kombinuje didgeridoo a různé perkusivní nástroje. Markos zahraje v jeskyni čistě akusticky !!! Tento kreativní umělec hrál na významných světových festivalech, kde si zahrál také s Ondřejem Smeykalem. Věříme, že se máme na co těšit :) 
https://www.facebook.com/senormarkusen

21.00-21.15 Areál před jeskyní - před ozvučeným pódiem FIRE SHOW s HONZOU HLAVSOU (ČR, Olomouc)
Profesionální ohňová show v originálním provedení s netradiční hudbou, která vzbuzuje v divácích pohodu a uvolněnost.  Manipulace s hořícími balóny, kužely, tyčemi, řetězy i lehkou pyrotechniku. Vše za zachování naprosté bezpečnosti jak diváků a majetku :)
www.cirkuslevitare.cz

21.45-23.45

Kemp a koupaliště Křtiny

TRANCE DANCE s RISHIM VLOTE a DRUMMIDOO (Německo, ČR) 
Poprvé představujeme TRANCE DANCE u ohně pod širým nebem s vynikajím německo-italským hudebníkem RISHI VLOTE a uskupením DRUMMIDOO, které roztančilo účastníky na závěr minulého ročníku (Honza Doležal a Zdeněk Vilímek + speciální hosté LetRouRou). Sobotní den tak bude uzavřen v ohnivém rytmu bubnů a didgeridoo v tanečním spojení festivalových účastníků a tepu Křtinské Matky Země.
https://www.facebook.com/rishi.vlote

23.45-00.15

Kemp a koupaliště Křtiny

PŮLNOČNÍ FIREWALKING
s živou hudbou a firewalkerem Martinem Konečným, který již provázel festivalové návštěvníky přes oheň. Podmínkou přechodu přes oheň je hodinová příprava s lektorem. Martin je zkušený psycholog, terapeut, certifikovaný firewalker (Britská asociace F.I.R.E.), takže budete v profesionálním bezpečí. Vstup: 100 Kč na místě (platba přímo lektorovi). Sraz u ohně ve 23 hod. Není třeba se předem hlásit, stačí na místě. 
http://www.prechodohne.cz/

00.15-02.00

Kemp a koupaliště Křtiny

AFTER PÁRTY
Libovolná zábava v kempu, živá a reprodukovaná hudba, jam s festivalovými muzikanty a návštěvníky, sdílení, loučení…


DOPROVODNÝ PROGRAM
během celého festivalu:


Ateliér Létající šnek a tradiční projekt CAVE ART v jurtě - tvořivé dílny pro každého – modelování, výroba netradičních hudebních nástrojů, malování na obličej, kreslení, sdílení, výtvarné hrátky všeho druhu. 
Facebook

Cirkusové hrátky s Honzou Hlavsou
- 40 minut na vlně zábavy pro děti v rámci doprovodného programu.
www.cirkuslevitare.cz 

Intu k nitru se Zuzanou Váchovou - hodina hry intuitivní pedagogiky rozvíjející pozornost přítomnosti, vbnímání, spontánnost, cítění tělem, radost z pohybu a mnoho dalšího :) Určeno dětem i dospělým. 

Dřevotvor
 - dřevosochařský ateliér, zabývající se výrobou především dřevěných plastik a figur, tvořící podle vlastních i dodanýh předloh a návrhů. Ukázka tvorby na místě – v jeskyni i před jeskyní. 
www.drevotvor.cz 

 

 

Dětský koutek v jurtě – hry pro děti, hlídání dětí, přebalovací pult, klidová zóna, rodičovské sdílení a pohoda.  

Dále:
Jóga smíchu
Stánky řemeslných a chráněných dílen 
Čajovna v jurtě
Tradiční moravská, vegetariánská i veganská jídla
Eko aktivity
Zdravotní cvičení

Srdečně se na Vás těšíme :)

 

 

Tým Jeskynní tep o.s. a Správy Jeskyně Výpustek

 

 


DŮLEŽITÉ INFORMACE PŘED FESTIVALEMPoklidné vánoce v kruhu blízkých, zdraví a sílu do nového k-roku 2013 | Rekapitulace letošního 2.ročníku DIDGERIDOO V JESKYNI 2012 |
TOPlist